BAHÇELİEVLER’DE YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

Bahçelievler’in yeni Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır: Bahçelievler’de yaşayan herkesin belediye başkanıyım…

 

BAHÇELİEVLER’DE YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

 

Bahçelievler’in yeni Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır vatandaşlarla yaptığı coşkulu kutlamada, göreve hızla başlayacaklarını belirterek vatandaşlardan, bundan sonraki çalışmalarda da yanında olmalarını ve yapılan hizmetlere sahip çıkmalarını istedi.

 

Başarıyı havai fişeklerle kutladılar

31 Mart yerel seçimlerinde Bahçelievler’de Belediye Başkanlığı görevine seçilen AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı Dr. Hakan Bahadır, seçim zaferini AK Parti ilçe merkezi önünde vatandaşlarla birlikte kutladı. Davul zurna ve havai fişekler eşliğinde gerçekleştirilen kutlamaya AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Büyük bir coşku içinde geçen kutlama sırasında vatandaşlara seslenen Bahçelievler’in yeni Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, birlik çağrısı yaptı.

 

Vatandaşlardan hizmetlere sahip çıkmalarını istedi

Bahadır, vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında, seçim çalışmalarının başladığı günden itibaren bugüne kadar kendisine destek veren herkese teşekkür etti. “Bahçelievler’de yaşayan bize oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Artık kazanan belli olmuştur. Kazanan AK Partidir, MHP ile yapılan Cumhur İttifakıdır, ama en önemlisi de Bahçelievler kazanmıştır. Bize oy veren vermeyen herkes kazanmıştır” diyen Bahadır, Bahçelievler’de göreve hızla başlayacaklarını belirterek vatandaşlardan, bundan sonraki çalışmalarda da yanında olmalarını ve yapılan hizmetlere sahip çıkmalarını istedi.

 

Aldığımız çıtayı daha yükseğe çıkaracağız

Türkiye genelinde olduğu gibi Bahçelievler’de de vatandaşların AK Partiye büyük bir güven duyduğundan söz eden Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, “Değerli Bahçelievler halkı, sonuçlar belli oldu. Hamd olsun alın terimizle, bileğimizin gücüyle kazandık.  Bizi 17 yıldır desteklediğiniz gibi, bu sefer de desteklediniz. Bahçelievler’de Osman Develioğlu başkanımızdan alacağımız hizmet çıtasını daha yükseklere çıkaracağız. Ben Osman Develioğlu başkanımıza şimdiye kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Kendisinden Allah razı olsun diyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan bizlerle beraber olan gece gündüz o soğukta o yağmurda bizimle olan herkese teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık, teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Allah razı olsun emekleriniz için. Bahçelievler’de yeni bir sayfa açacağız. Yeni bir hizmet anlayışı ile hizmetlere kaldığımız yerden durmak yok yola devam anlayışı ile devam edeceğiz. Herkese çok teşekkürler” dedi.